Donostiako Komiki Azokaren bigarren edizioan bisitan izango ditugun egileek beren lanak sinatuko dizkigute azokaren egunetan. Martxoaren 16an, 17an eta 18an, zaleek beren egile gustukoenekin egon eta haien sinadurak eskuratu ahal izango dituzte Komiki Azokaren standetan

ComikD sinadurak

Egileek ondorengo egun, ordu eta lekuetan sinatuko dituzte beren lanak, Donostiako Nazioarteko Komiki eta Manga Azokaren barruan:

Firma de ejemplares

Ostirala, martxoak 16

  • Iraunkorra – Dioni Arroyo / Aitor Eraña (Stand Nowevolution)
  • 16.30 h. – 17.30 h. – Josean Olabe (Stand Fnac)
  • 16.30 h. – 17.30 h. – José Luis García López (Stand ECC)
  • 17.30 h. – 18.30 h. – Tirso Cons (Stand Fnac)
  • 18.00 h. – 19.00 h. – Víctor Marín (Stand Editorial Apache)
  • 18.00 h. – 20.00 h. – Lorena Álvarez / David Rubín (Stand Astiberri)
  • 18.30 h. – 19.30 h. – Mikel Antero (Stand Fnac)
  • 19.00 h. – 20.00 h. – Belén Ortega / Juan Luis Landa (Stand Norma)
  • 19.30 h. – 20.30 h. – David Messina / Eddy Barrows (Stand ECC)

Larunbata, martxoak 17

  • Iraunkorra – Iván Albarracín y Manuel Gris (Stand Editorial Apache)
  • Iraunkorra – Dioni Arroyo / Aitor Eraña (Stand Nowevolution)
  • 11.00 h. – 12.00 h. – Josean Olabe (Stand Fnac)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – Alien Rockin Explosion (Stand Editorial Apache)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – Emmanuel Michalak / Thierry Gioux (Stand Fnac)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – Eddy Barrows (Stand ECC)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – Jesús Alonso Iglesias (Stand Librería Joker)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – El Torres (Stand Norma)
  • 12.00 h. – 13.30 h. – Iñaki Holgado (Stand Casa del Libro)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – Víctor Marín (Stand Editorial Apache)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – Agustín Ferrer (Stand Librería Joker)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – Antonio Altarriba (Stand Norma)
  • 16.45 h. – 17.45 h. – Antonio Altarriba (Stand Fnac)
  • 16.45 h. – 17.45 h. – Emmanuel Michalak / Tirso Cons (Stand Casa del Libro)
  • 16.45 h. – 17.45 h. – Iñaki Holgado (Stand Librería Joker)
  • 18.00 h. – 19.00 h. – Alien Rockin Explosion (Stand Editorial Apache)
  • 18.00 h. – 19.00 h. – Antonio Altarriba (Stand Norma)
  • 18.00 h. – 20.00 h. – Lorena Álvarez / David Rubín (Stand Astiberri)
  • 19.00 h. – 20.00 h. – Víctor Marín (Stand Editorial Apache)
  • 19.00 h. – 20.00 h. – Juan Giménez (Stand Norma)
  • 19.00 h. – 20.30 h. – Agustín Ferrer (Stand Librería Joker)
  • 19.30 h. – 20.30 h. – David Barrows / José Luis García López (Stand ECC)

Igandea, martxoak 18

  • Iraunkorra – Iván Albarracín y Manuel Gris (Stand Editorial Apache)
  • Iraunkorra – Dioni Arroyo / Aitor Eraña (Stand Nowevolution)
  • 11.00 h. – 12.00 h. – Belén Ortega (Stand Norma)
  • 11.30 h. – 12.30 h. – David messina (Stand ECC)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – Emmanuel Michalak (Stand Fnac)
  • 12.00 h. – 13.00 h. – Tirso Cons (Stand Librería Joker)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – Víctor Marín (Stand Editorial Apache)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – José Luis García López / Eddy Barrows (Stand ECC)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – Agustín Ferrer (Stand Librería Joker)
  • 13.00 h. – 14.00 h. – El Torres (Stand Norma)
  • 17.00 h. – 18.00 h. – Víctor Marín (Stand Editorial Apache)
  • 17.00 h. – 18.00 h. – Agustín Ferrer Casas (Stand Fnac)
  • 18.00 h. – 19.00 h. – Lorena Álvarez (Stand Astiberri)
* Ordutegi horiek aldaketak izan ditzakete, gerta daitezkeen bateraezintasunengatik edo bestelako arrazoiengatik.